محصولات آتیلا تجارت

چرا باید از لوازم یکبار مصرف استفاده کنیم؟

شاید برای شما هم سوال شده باشد که دلیل استفاده از ظروف یکبار مصرف مثل لیوان کاغذی و یا فوم یکبار مصرف چیست.

چند مورد را برای درک بهتر لزوم استفاده از لیوان کاغذی یکبار مصرف را ذکر می کنیم.

1- مد نظر داشته باشید در یک مکان عمومی قرار دارید و دو نوع لیوان در دسترس شماست، یکی لیوان کریستال که تنها یک عدد می باشد و استفاده مشترک از آن شده و دومی یک بسته لیوان کاغذی، خب طبیعتاً شما به علت رعایت بهداشت و اجتناب از آلودگی های پیشبینی نشده از لیوان یکبار مصرف استفاده می کنید.

2- مد نظر داشته باشید که تولدی بزرگ یا یک مهمانی که بیش از 200 یا 300 نفر میهمان دعوت کرده اید، آیا شما از لیوان شیشه ای چند بار مصرف استفاده می کنید یا از لیوان های کاغذی یکبار مصرف؟ طبیعتاً هم به علت ارزان بودن لیوان یکبار مصرف و عدم نیاز به شست و شو اینگونه لیوان ها از لیوان یکبار مصرف استفاده خواهید کرد.

3- شما صاحب یک کسب و کار هستید و روزانه جلسات کاری بسیاری را در دفتر خود برگزار می کنید، آیا شما دوست دارید لیوان های شما یک سری لیوان بدون طرح باشد یا یک سری لیوان یکبار مصرف دارای طرح اختصاصی؟ اگر بخواهیم منصفانه صحبت کنیم شاید شما بگویید که من از لیوان های درجه یک برای میهمانان استفاده می کنم، درست است این نظر شما کاملا قابل احترام و مقبول است اما آیا در این شرایط وخیم کرونایی حس نمی کنید که این موضوع می تواند موجب نگرانی میهمانان شما شود؟ بهتر نیست از لیوان های کاغذی یکبار مصرف با طرح اختصاصی شرکت شما استفاده شود.

4- مکانی برای تبلیغ شما، درست است ما همیشه دنبال تبلیغ کسب و کار خود هستیم و بابت این مسئله هزینه های بزرگی را انجام می دهیم، لیوان های کاغذی یکی از این موارد هست که هزینه ای به مراتب کمتر از تیزرهای تبلیغاتی، بیلبردها و یا سایر رسانه های تبلیغی است

 

آتیلا تجارت این امکان را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت نسبت به خرید لیوان کاغذی، فوم و ظروف یکبار مصرف اقدام کنید.