دسته بندی نشده

احتیاطات استفاده از ظروف یک بار مصرف

شرکت آتیلا تجارت

احتیاطات استفاده از ظروف یکبار مصرف

توصیه ها مبنی بر این است که در حد امکان از ظروف پلاستیکی فاصله گرفته شود اما در صورت استفاده از آن باید نکاتی را رعایت کنید، اگرچه رعایت تمامی این نکات نمی تواند مانع بروز اثرات منفی استفاده از آنها شود. برخی از نکات استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی را در اینجا بیان می کنیم:

1- در استفاده از ظروف یک بار مصرف رنگی باید بیشتر محتاط بود زیرا جنس ظروف یکبار مصرف جوری است که تحمل رنگ گرفتن به خورد را ندارد و رنگ در آن حل می شود.
2- سرمای زیاد هم باعث بروز مشکل می شود؛ بنابراین از فریز کردن مواد غذایی یا آب در ظروف یک بار مصرف به مدت طولانی در یخچال ها خودداری کنید.
3- ریختن مایعاتی مانند: نوشابه، قهوه، آب لیمو و آبغوره و… که مواد اسیدی و چربی دارند، مشکلات را دو چندان می کند.
4- از تماس مستقیم این ظروف با مایکروویو باید اجتناب کرد.

کجا میشه بهترین فوم و ظروف یکبار مصرف رو پیدا کرد؟

شرکت آتیلا تجارت (آتیلا پلاستیک) تولید کننده انواع لیوان کاغذی، فوم و ظروف یکبار مصرف هست که شما می توانید سفارشات خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

محصولات این شرکت از مواد اولیه درجه یک که دارای نشان سیب سلامت از وزارت بهداشت می باشد که شما را به سمت خرید لیوان کاغذی، فوم و ظروف یکبار مصرف مطمعن هدایت می کند.

شرکت آتیلا تجارت با تجربه بالغ بر نیم دهه می تواند نیازهای شما را در زمینه لیوان کاغذی، فوم و ظروف یکبار مصرف بهداشتی تامین کند.

حتی شما می توانید طرح اختصاصی برای لیوان های یکبار مصرف خود سفارش دهید تا لیوان های شما با طرح دلخواه شما آماده شود.

تحویل سفارشات در مجموعه آتیلا تجارت خیلی سریع بوده و پشتیبانی این مجموعه 24 ساعته می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.